STRAVOVACÍ
PLÁN

od Michaeli Hrivkovej

Čo obsahuje stravovací plán?


úvod do výživy, vysvetlenie pojmov ohľadom výživy, základy výživy, analýza výsledkov (kcal, BMI, BMR), vysvetlenie stravovacieho plánu, doplnky stravy, tabuľka úspechov a neúspechov, nákupný zoznam, rady, tipy a pokyny, online coaching.


Keď sa stanete mojim klientom/klientkou tak budem s Vami v kontakte až dovtedy kým nedosiahnete svoj cieľ. Pretože Váš cieľ je aj môj cieľ a nekončí to len zaslaním jedálnička ale budeme spolu komunikovať, volať, písať si. Budeme spoločne zaznamenávať pokroky a poprípade meniť stravovací plán. Všetko je už v cene stravovacieho plánu a hlavne mi ide o to, aby ste sa naučili správne stravovať a nastaviť sa na zdravý životný štýl. Hlavne aby ste pochopili, že dobre vyzerať a cítiť sa nie je o hladovaní ale o správnom chápaní stravy.

Vďaka môjmu stravovaciemu plánu sa naučíte neskôr už aj sami kombinovať potraviny a tvoriť recepty. Môžete sa podľa neho stravovať aj stále a šíriť nové poznatky vo svojom okolí. Stravovací plán neobsahuje žiadne špeciálne potraviny alebo zložité recepty. Skôr je zameraný na bežne dostupné potraviny. Recepty v stravovacom pláne nie sú náročné na prípravu. Sú pestré, jednoduché a hlavne je robený s láskou a tak, aby ste si k nemu našli cestu. Čo sa týka výživových doplnkov, vieme sa pozrieť aj na to a hlavne ich odporúčam hlavne kvôli tomu, že s nimi dosiahnete svoje výsledky rýchlejšie. Stravovací plán zostavím do 5 dní od prijatia vyplneného formulára. Každý jedálniček robím na mieru, individuálne pre každého klienta. Každý človek je jedinečný a inak reaguje na potraviny, preto sa snažte počúvať svoje telo a mať sa rád.

Pomôžem každému kto chce schudnúť, nabrať alebo váhu jednoducho udržať a žiť zdravý životný štýl.

FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Svojim vyplnením a spätným zaslaním formuláru späť súhlasim, že všetko robím na vlastnú zodpovednosť a údaje, ktoré som riadne a podstivo vyplnil sú pravdivé !