TRÉNINGOVÝ
PLÁN

od Michaeli Hrivkovej

Čo obsahuje tréningový plán?


Rozvrh tréningov na týždeň či už cvičíte doma alebo vo fitku, rozdelenie tréningov na určité partie tela, vysvetlenie plánu a pokyny, presný počet sérií,opakovaní a správneho prevedenia cvikov, doplnky stravy, motivačné obrázky, tabuľka úspechov a neúspechov, online coaching.


Keď sa stanete mojim klientom/klientkou tak budem s Vami v kontakte až dovtedy kým nedosiahnete svoj cieľ. Pretože Váš cieľ je aj môj cieľ a nekončí to len zaslaním formulára ale budeme spolu komunikovať, volať, písať si. Budeme spoločne zaznamenávať pokroky. Všetko je už v cene tréningového plánu a hlavne mi ide o to, aby ste sa naučili správne nie len stravovať ale aj trénovať a nastaviť sa na zdravý životný štýl. Hlavne aby ste pochopili, že dobre vyzerať a cítiť sa nie je o hladovaní ale o správnom chápaní stravy a tréningovom procese.

Tréningový plán je zostavený na týždeň, čiže každý týždeň budete mať taký istý tréning. Tréningy sú rozdelené na rôzne partie tela a pri každom cviku sú napísané presné počty opakovaní a sérií. Cviky uvedené v pláne sa cvičia buď na strojoch alebo so závažím či s jednoručkami. Do tréningového plánu je taktiež zahrnutý rozvrh kardia. Máte tam odporučené aj výživové doplnky, pretože vám vedia pomôcť rýchlejšie dosiahnuť váš výsledok. Doplnky sa objednávajú cez mňa a vždy vám aj pomôžem s výberom. Tréningový plán zostavím do 5 dní od prijatia formulára.

Pomôžem každému kto chce schudnúť, nabrať alebo váhu jednoducho udržať a žiť zdravý životný štýl.

FORMULÁR

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Svojim vyplnením a spätným zaslaním formuláru späť súhlasim, že všetko robím na vlastnú zodpovednosť a údaje, ktoré som riadne a podstivo vyplnil sú pravdivé !